. . .
kulki gejszy

Kulki gejszy u wielu osób w naszym kraju wywołują uśmiech na twarzy. Po części jest to efekt tego, że seks i erotycznego gadżety wciąż dla wielu są tematem tabu. Wywodzące się z Kraju Kwitnącej wiśni kulki wymyśliły gejsze nie po to, aby dodać pikanterii w łóżku, ale aby ćwiczyć mięśnie Kegla. Dzięki tym ćwiczeniom były w stanie doprowadzić mężczyznę do orgazmu wyłącznie skurczami waginy.

Kulki gejszy: jak ich używać bezpiecznie?

Kulki gejszy dopochwowe używane są w najbardziej intymnym miejscu, dlatego przed użyciem muszą zostać bardzo dokładnie umyte ciepłą wodą i mydłem. Także po użyciu należy kulki dokładnie umyć. Odczucia płynące z używania kulek gejszy będą pełniejsze, gdy włożeniem ich do pochwy zostaną zwilżone lubrykantem. W sklepach z gadżetami erotycznymi dostępne są kulki gejszy wykonane z tworzywa sztucznego (najczęściej jest to hipoalergiczny silikon) lub metalu. Te pierwsze lepiej sprawdzają się, gdy kobieta dopiero rozpoczyna ćwiczenia. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym artykule „Kulki gejszy: nie tylko erotyczny gadżet”. Kulki gejszy sprawdzają się również podczas zabaw w sypialni. Dzięki nim życie erotyczne nabierze nowych rumieńców. 

Kulki gejszy: jak z nich korzystać?

Wibracje i drgania wydawane przez kulki nie są słyszalne dla otoczenia. Mięśnie Kegla można więc ćwiczyć także poza domem. Wiele kobiet kupuje kulki gejszy, aby urozmaicić swoje życie erotyczne. Czy kulki gejszy naprawdę dostarczą więcej przyjemności partnerom, o tym muszą przekonać się sami.