. . .
kulki gejszy

Większości osobom kulki gejszy kojarzą się tylko z erotycznym gadżetem. Okazuje się jednak, że kulki gejszy dopochwowe to coś zdecydowanie więcej.

Kulki gejszy dopochwowe: dlaczego warto je kupić?

Kulki gejszy dopochwowe mogą pełnić nie tylko rolę erotycznej zabawki. Służą one także do wzmacniania mięśni dna miednicy nazywanych mięśniami Kegla. Osłabione mięśnie Kegla przedłużają poród, do tego mogą być przyczyną wysiłkowego nietrzymania moczu. To dolegliwość, z którą boryka się wiele kobiet w okresie przed menopauzalnym i po menopauzie. Silne mięśnie Kegla nie tylko zapobiegają tym przykrym dolegliwościom, ale też przyczyniają się do większej satysfakcji seksualnej u obojga partnerów. Mięśnie Kegla można ćwiczyć wykorzystując do tego między innymi kulki gejszy. 

Jak wyglądają kulki gejszy?

Najczęściej są to dwie połączone sznureczkiem kuleczki. Każda z nich w swoim wnętrzu kryje kuleczki, które mają większą wagę i mniejszą średnicę. Podczas ruchów ciała wewnętrzne kuleczki zostają wprowadzone w drgania. Drgania są niesłyszalne dla otoczenia, dlatego decydując się na ich stosowanie nie jako gadżetu erotycznego, śmiało można po aplikacji wyjść z domu. Kulki gejszy sklep można kupić o różnym ciężarze, mogą też różnić się średnicą.

Kulki gejszy są kojarzone głównie z erotycznym gadżetem. Można je wykorzystać w sypialni do stymulowania punktu G. Kulki gejszy dopochwowe dostępne są w różnych modelach, są wśród nich również i takie, które służą głównie ćwiczeniu mięśni Kegla. Są polecane nie tylko osobom, które chcą podnieść temperaturę w swojej sypialni.