. . .
mezoterapia skóry głowy warszawa

Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które doskonale radzą sobie z bardzo różnymi problemami skóry. Do zabiegów, którymi interesuje się coraz więcej osób należy mezoterapia. To zabieg, który większości z nas kojarzy się z zabiegiem odmładzającym, okazuje się jednak, że stosuje się ją także w przypadku osób, które borykają się z problemem nadmiernie wypadających włosów.

Mezoterapia w Warszawie: czy obejmuje także mezoterapię skóry głowy?

Wypadające włosy są problemem kobiet i mężczyzn. Dlatego też mezoterapia skóry głowy Warszawa jest zabiegiem, którego nie można zabraknąć w ofercie kliniki medycyny estetycznej, której zależy na tym, aby mieć dużą liczbą pacjentów. Mezoterapia hamuje proces wypadania włosów o poprawia ich kondycję. Dla wielu osób najważniejszą jednak zaletą mezoterapii skóry głowy w Warszawie jest to, że zabieg stymuluje wzrost nowych włosów. Mezoterapia w Warszawie jest zabiegiem, na który mogą zgłosić się wszystkie osoby, które mają problem z wypadaniem włosów niezależnie od tego, co jest tego przyczyną. 

Mezoterapia skóry głowy Warszawa: jak wygląda zabieg?

Mezoterapia skóry głowy Warszawa – to zabieg, który polega na ostrzykiwaniu skóry głowy odżywczym koktajlem składającym się między innymi z witamin, krzemionki organicznej, aminokwasów i pierwiastków mineralnych. Mezoterapia wykonywana jest bardzo cienką igłą, zabieg jest bezbolesny. Jednak w przypadku pacjentów ze zmniejszoną tolerancją na ból, mezoterapia w Warszawie wykonywana jest po podaniu znieczulenia miejscowego w postaci sprayu. Mezoterapia w Warszawie kończy się masażem skóry głowy. Dzięki temu składniki odżywcze są lepiej rozprowadzone.