. . .
Profesjonalne tłumaczenia w Poznaniu

Profesjonalne biuro tłumaczeń Poznań oferuje kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń z języków europejskich oraz pozaeuropejskich. Nie ograniczamy się wyłącznie do najbardziej znanych języków europejskich jakimi są język angielski oraz język niemiecki. Oferujemy usługi również w językach mniej popularnych, takich jak duński czy niderlandzki oraz w językach pozaeuropejskich.

Szeroki zakres usług

Wyróżnia nas przede wszystkim szeroki zakres podejmowanej tematyki tłumaczeń. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe, techniczne oraz specjalistyczne. Oferujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne, w tym konsekutywne, symultaniczne oraz tzw. szeptane. Dbając o czas oraz komfort klientów oferujemy również przekłady online realizowane za pomocą naszej strony internetowej. Do każdego zadania podchodzimy z nowym zapałem, ponieważ nasza praca jest również naszą pasją. Posiadamy dużą bazę tłumaczy wielu języków, w tym native speakerów. Biuro tłumaczeń mieszczące się w Poznaniu charakteryzuje się rzetelnością wykonywanej pracy, profesjonalizmem oraz perfekcyjną organizacja pracy. Rozumiejąc czasami nagłe potrzeby klientów, w sytuacjach wyjątkowych pracujemy po godzinach oraz w weekendy. Nasi wysoko wykwalifikowani i posiadający wieloletnie doświadczenie tłumacze dobrze sprawdzają się pracując pod presją czasu oraz realizując duże wielojęzyczne projekty. Profesjonalne tłumaczenia niemiecki Poznań.

Tłumaczenia specjalistyczne

Biuro tłumaczeń oferuje bogatą ofertę specjalistycznych przekładów. Wśród realizowanych zadań można znaleźć:

  • tłumaczenia dokumentów urzędowych
  • tłumaczenia przysięgłe
  • przekłady prawne
  • tłumaczenia dla biznesu

W ofercie biura tłumaczeń mającego siedzibę w Poznaniu znajdują się również branże o bardzo specjalistycznym słownictwie. Są to m. in. informatyka, robotyka, przemysł ciężki, poligrafia oraz motoryzacja. Kompleksowe tłumaczenia angielski Poznań.

Technologia obniżająca koszty pracy

W naszej pracy wspomagamy się nowoczesnymi narzędziami, które wspierają wykonywanie tłumaczeń, zaoszczędzają czas oraz obniżają koszty pracy. Wspomniana technologia zachowuje poprawność i spójność terminologiczną tłumaczonych dokumentów oraz zapewnia pełen profesjonalizm.

Oferta biura tłumaczeń z Poznania skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw a także firm. Cennik świadczonych usług jest elastyczny – dopasowany do złożoności zleconego tłumaczenia oraz do długości jego realizacji. Termin oraz forma płatności także są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Gwarantujemy pełną fachowość naszych tłumaczy oraz poufność tłumaczonych treści.