. . .
Propozycje produkcji filmowych cz.2

Filmy szkoleniowe

Przekaż wiedzę obrazowo i przejrzyście!

Prowadzisz szkolenia, warsztaty? Chciałbyś podzielić się z odbiorcami wartościową wiedzą w ciekawy sposób? Papierowe materiały edukacyjne to już przeżytek. Pokaż, że jesteś o krok do przodu i zainwestuj w profesjonalny film szkoleniowy. Niezależnie czy ma on być w formie wykładu, instruktażu, czy tutorialu – możesz liczyć z naszej strony na pełen profesjonalizm i rzetelne doradztwo.

W naszym studio zrealizowanych zostało już blisko 600 produkcji filmowych. To doświadczenie daje Ci gwarancję współpracy z prawdziwymi fachowcami w produkcji filmów. Podpowiemy nie tylko najlepsze warianty form filmu, ale także skupimy się na odpowiednym przekazem, aby w filmie szkoleniowym zawrzeć jak najwięcej merytorycznej wiedzy. Kluczowy jest pomysł. A tych mamy co niemiara!

Zapoznaj się z ofertą Filmów szkoleniowych

Filmy wizerunkowe

Pokaż się z najlepszej strony i zaprezentuj swoje atuty!

Nie ma lepszego medium do zareklamowania swojej osoby, jak film. Obraz, dźwięk i słowo kompleksowo i rzetelnie zaprezentują Twoją osobę i pozwolą poznać Cię lepiej. Film wizerunkowy to współczesna forma autoprezentacji. Możesz go dołączyć do CV, portfolio lub po prostu – pokazać kim jesteś i w czym jesteś najlepszy. Zamiast nudnych wizytówek, wyróżnij się na tle innych i postaw na oryginalność. Jeśli filmem wizerunkowym planujesz dotrzeć do potencjalnych klientów, wiedz, że postępujesz słusznie.

Produkcje filmowe, jakie realizujemy w naszym studio to doskonały sposób na wzbudzenia zaufania i uwiarygodnienia swojego wizerunku. Raz stworzone video, możesz wykorzystać za każdym razem, kiedy Tylko będziesz chciał się pochwalić swoim talentem, czy umiejętnościami. Zainwestuj w siebie, a my zrobimy wszystko, by przekształcić Twoją wizję w najlepszy ruchomy obraz. Każdy Twój pomysł dokładnie przeanalizujemy z reżyserem, scenarzystą, operatorem i montażystą. Stawiamy na pełen profesjonalizm!

Zapoznaj się z ofertą Filmów wizerunkowych

Filmy promocyjne

Usługa, produkt, idea? Wypromujemy wszystko, co chcesz!

Jak najlepiej zareklamować produkt, czy usługę? Poprzez opowiedzenie historii. Tej nie przekażesz na billboardzie, gazecie, czy ulotce. Do tego wymyślono filmy promocyjne, które z powodzeniem i wielką pasją realizowane są w naszym domu produkcyjnym. Nasi fachowcy od montażu, scenariusza, czy reżyserii wiedzą, jak opowiadać historię, przy użyciu języka korzyści. Dobra produkcja video tworzona pod promocję powinna zachęcać i kusić.

My wiemy, jak to osiągnąć. Setki zrealizowanych tego typu filmów są gwarancją Twojego przyszłego sukcesu. Nie daj się wplątać w tanią i nachalną reklamę. Wspólnie z nami zbudujesz wizerunek marki rzetelnej i prestiżowej. Podpowiemy jak to zrobić i jakie środki przekazu zastosować by osiągnąć zamierzony efekt. Niezależnie, czy planujesz kampanie w telewizji, czy internecie – zaufaj najlepszym. Bo dla nas liczy się Twoja satysfakcja!

Zapoznaj się z ofertą Filmów promocyjnych