. . .
Propozycje produkcji filmowych cz.1

Produkcja Video

Szukasz agencji interaktywnej, dla której produkcja video to prawdziwa pasja? Marzy Ci się profesjonalna i kreatywna realizacja filmowa, która wiarygodnie odda ducha Twojej firmy, produktu, czy usługi? A może chciałbyś przekazać ważną ideę z wykorzystaniem ruchomego obrazu? Oto kilka propozycji produkcji video, realizowanych przez fachowców w naszym studio.

Explainer Video

Postaw na nowoczesny o wizerunek swojej firmy

Budowanie pozytywnego i nowoczesnego wizerunku swojego przedsiębiorstwa wymaga stałego podążania za technologią aktualnymi środkami przekazu. Jednym z nich jest Explainer Video, które w sposób przejrzysty i kreatywny zaprezentuje Twoją firmę, jej wartości, pracowników i genezę. Produkcja video jest do tego najlepszym rozwiązaniem. Nic nie mówi tyle, co ruchomy obraz.

Niezależnie od tego, czy chcesz dedykować realizację klientom, konkurentom, czy pracownikom, Explainer Video to okazja do tego by wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw. Kiedyś wystarczyła wizytówka, ulotka lub gadżet firmowy. Dziś nadeszła potrzeba wyjścia naprzeciw oczekiwaniom rynku. Postaw na oryginalność. Nasi realizatorzy zadbają, o jak najwyższą jakość przekazu oraz kreatywną formę.

Zapoznaj się z ofertą Explainerów Video

Filmy korporacyjne

Daj się bliżej poznać swoim klientom!

Każda korporacja prócz struktur i hierarchii to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Przybliż swoim odbiorcom bardziej ludzkie oblicze. Zaprezentuj ideę działalności, jej misję, cele, a także historię powstania. Opowiedz o pracownikach, którzy są specjalistami w swojej branży. Udowodnij, że znają się na swojej pracy i że warto zaufać właśnie Wam. Najlepszym sposobem na rzetelne i atrakcyjne przedstawienie tych obszarów jest właśnie produkcja video.

Filmy korporacyjne to rozwiązanie, z którego korzystają nie tylko duże firmy z Warszawy, czy Poznania. Prezentacje video dedykowane są wszystkim firmom, które chciałyby się wyróżnić i przekonać odbiorców, że to właśnie oni są liderami w swojej dziedzinie. Opowiedz o sukcesach, nagrodach, wyróżnieniach. Nasi reżyserzy, scenarzyści i montażyści zadbają o to, aby Twoja firma została postrzegana jako wyjątkowa.

Zapoznaj się z ofertą Filmów korporacyjnych

Filmy rekrutacyjne

Dotrzyj do najlepszych kandydatów i przekonaj ich do siebie!

Dzisiaj niewątpliwie mamy do czynienia z tzw. rynkiem pracownika. To on ustala reguły gry i może przebierać spośród różnych ofert pracy. Chcesz aby najlepsi z nich wybrali właśnie Ciebie? Wyróżnij się i przekonaj, że to właśnie do Twojej firmy powinni dołączyć. Rozwiązanie jest bardzo proste. Odwiedź nasze studio, a my stworzymy dla Ciebie profesjonalną produkcję filmową. Filmy rekrutacyjne powstają po wspólnych konsultacjach i uzgodnieniu koncepcji działania. Ty inspirujesz nas, my Ciebie.

Zadbaj o swój employer branding w nowoczesny sposób. Specjalnie na potrzeby prowadzonej rekrutacji stworzymy video odpowiadające Twojej grupie docelowej. Niezależnie, czy szukasz pracowników wyższego szczebla, czy fachowców fizycznych – cel jest jeden – pozyskać najlepszych specjalistów w swojej branży. Nasze studio filmowe zaopatrzone jest w najnowszy sprzęt do produkcji filmów, przez co masz pewność wysokiej jakości świadczonych usług.

Zapoznaj się z ofertą Filmów rekrutacyjnych