. . .
powiększanie ust poznań

Obecnie medycyna oraz kosmetologia estetyczna oferują całe mnóstwo nieinwazyjnych zabiegów na twarz, które potrafią poradzić sobie z największymi bolączkami kobiet i sprawić cuda, dzięki nim możliwe jest: powiększanie ust, redukcja zmarszczek, redukcja popękanych naczynek, odpowiednie nawilżenie, modelowanie owalu twarzy. I wiele innych zabiegów, które uczynią nas piękniejszymi.

Przeciw największym kompleksom

Wąskie, mało uwypuklone usta to często ogromna bolączka kobiet. Jednak powiększanie ust dotychczas wiązało się z inwazyjna i trudną operacją. Dziś powiększanie ust uzyskuje się głównie poprzez ostrzykiwanie kwasem hialurowym, kolagenem lub botoksem, a rzadziej też materiałem własnym (tłuszczem pozyskanym podczas liposukcji).

Oczywiście nadal też wykonuje się operacje wszczepienia bio lub syntetycznych implantów, ale z uwagi na dostępność mniej inwazyjnych metod, dzięki którym możliwe jest skuteczne i bezpieczne powiększanie ust, coraz mniej kobiet decyduje się na operację, jeśli ją robi to przy okazji innej, np. liposukcji. Z kolei ze znakami upływającego czasu doskonale poradzą sobie delikatne nici liftingujące PDO, a z drobniejszymi zmarszczkami poradzi sobie mezoterapia, głębsze zmarszczki przy jednoczesnym liftingu to już zadanie dla mikroigłowych fal radiowych.

Gładka skóra

Gładka, o jednolitym kolorycie skóra to marzenie wielu kobiet. Niestety blizny, przebarwienia lub popękane naczynka mogą uprzykrzyć życie. Blizny i przebarwienia usuną peelingi medyczne, a pajączki popękanych naczynek zamknie i uszczelni laserowe zamykanie naczynek.