. . .
Studio animacji

Wyanimuj swoją wizję

Co jest potrzebne do stworzenia dobrego filmu animowanego? 3 rzeczy. Pomysł. Odwaga. Pasja. Każdy z tych trzech elementów w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i wiedzą techniczną pozwolą stworzyć animację przełomową. Na miarę oczekiwań współczesnego widza.

Animacja 3D

Wykreujemy dla Ciebie przestrzenną rzeczywistość z jasnym i czytelnym przekazem.

Specyfika produkcji animacji 3D polega na poruszaniu się wirtualnej kamery między „płaskimi” obiektami. Potrzebne do tego jest wymodelowanie elementów filmu, a także stworzenie złożonej struktury środowiska 3D. Istnieją różne sposoby zastosowani animacji 3D w produkcjach filmowych. Może być ona dołączona do zwykłego obrazu ruchomego, jako jeden z elementów. Można ją także zastosować do całościowej produkcji lub jako packshoty. Przestrzenne pokazywanie rzeczywistości wymaga kompleksowego zaangażowania oraz nowoczesnego sprzętu, który pozwoli na realizację nawet najbardziej wymagających realizacji. Zarówno pierwsze, jak i drugie posiadamy.

Produkowane przez nas animacje powstają w profesjonalnie przygotowanym do tego studio. Dostęp do specjalistycznych programów graficznych oraz komputerów pomaga nam osiągać spektakularne efekty animacji. Nie boimy się wyzwań. Każdą wizję przełóżmy na ruchomy obraz. Do każdej produkcji tworzony jest scenariusz. Zwykle w kilku alternatywnych wersjach, w zależności o potrzeb i kreacji. Każdy kolejny krok projektu konsultowany jest zespołowo ze sztabem profesjonalistów: reżyserów, operatorów, scenarzystów, czy montażystów.