. . .
Osiedla i wyposażenia mieszkań

Wyposażenie mieszkań

Mamy idealne rozwiązania dla zwiększenia komfortu

W mieszkaniach na Podolanach są liczne udogodnienia podwyższające komfort. To wyjątkowe miejsce zachęca wieloma ułatwieniami w codziennym korzystaniu z mieszkania. W każdym budynku znajduje się winda, która usprawnia przemieszczanie się. Dodatkowo w okolicy znajduje się plac zabaw dla dzieci, oddzielony od ruchu samochodowego, co zwiększa bezpieczeństwo. Istnieje możliwość wykupienia hali garażowej i komórki lokatorskiej bardzo przydatnej do przechowywania w zastępstwie piwnicy czy pokoju w mieszkaniu. Dodatkowym atutem jest bliskość lokali użytkowych, licznych sklepów czy miejsc usługowych. Wszystko znajduje się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, aby jeszcze bardziej usprawnić załatwienie codziennych spraw. Oferujemy również wyposażenie mieszkań pod klucz, dla klientów zainteresowanych. Cena jest dostosowana do powierzchni mieszkania. Każdy zainteresowany tego typu rozwiązaniem z pewnością będzie zadowolony z efektów, ponieważ przykładamy do tego dużą wagę i staranność.

Osiedle Podolany

Wyjątkowe miejsce dla każdego

Nowe mieszkania na Podolanach to rozwiązanie dla każdego, szukającego wyjątkowego komfortu jaki niesie ze sobą nowe lokum, jak również niezwykłego otoczenia przyrody. Podolany to okolica Poznania bardzo szybko rozwijająca się, tętniąca życiem. Dla osób mieszkających na Podolanach w bliskiej okolicy są liczne sklepy, lokale użytkowe, rozwinięta sieć komunikacyjna i ścieżki rowerowe. Dodatkowym atutem nowych mieszkań na Podolanach jest sąsiedztwo parków, Jeziora Rusałka i Ogrodu Botanicznego, który wpływa na atrakcyjność tego rejonu. Niezwykły komfort i wysoki standard wykończenia zachęca do mieszkania na tym osiedlu w zachodniej części miasta. Jeżyce przeżywają pewnego rodzaju renesans, stają się dzielnicą modną i przyjazną dla mieszkańców. Bliskość przyrody tym bardziej zachęca do korzystania z atrakcji w okolicy. Przykładamy dużą wagę do nowo tworzonych projektów, dlatego tak istotną rolę pełni wybór lokalizacji, aby była odpowiednia dla klientów wymagających i cieszyła przez wiele lat swoimi atrakcjami.

O Deweloperze

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu mieszkań oraz domów.

Poznański deweloper oferuje wyjątkowe mieszkania Podolany o wysokim standardzie. Od wielu lat tworzymy mieszkania i domy, dbając o każdy szczegół kolejnych projektów. Deweloper z Poznania proponuje niezwykle oryginalne pod względem architektonicznym mieszkania na Podolanach, które zachwycą każdego, kto planuje wybór nowego lokum w tej okolicy miasta. Szukamy najlepszych rozwiązań, aby zapewnić doskonały komfort przyszłym mieszkańcom.