. . .

Osoby szukające mieszkania pod klucz w Poznaniu z rynku pierwotnego, mogą znaleźć idealną nieruchomość w ofercie firmy Nickel Development. Nasze inwestycje są ulokowane w atrakcyjnych dzielnicach Poznania – na Ogrodach oraz na Sołaczu. Osiedle Botaniczna oraz Wille Wodziczki to szansa na znalezienie nowego, idealnego mieszkania. Apartamenty na sprzedaż wykończone pod klucz w naszej ofercie posiadają: w pełni wyposażoną łazienkę, drzwi i klamki, parapety wykonane z naturalnego kamienia, panele oraz listwy podłogowe. Zalety współpracy z nami to:

  • bogaty wybór materiałów wykończeniowych,
  • przejrzysty projekt wykonania,
  • pełen nadzór,
  • usługi sprawdzonych fachowców,
  • doprowadzenie mieszkania do porządku po remoncie.

Nowe mieszkania deweloperskie w Poznaniu od firmy Nickel Development posiadają wiele udogodnień. Można wybrać lokal z kuchnią lub aneksem kuchennym, tarasem bądź balkonem oraz z ogrodem. Ich kolejne zalety to zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pośredników oraz atrakcyjna cena.

Mieszkania pod klucz Poznań, dla singli, par i rodzin

Mieszkania pod klucz pozwalają na natychmiastową przeprowadzkę. Jesteśmy deweloperem, który dba o komfort swoich klientów. To dlatego gwarantujemy, że do prac wykończeniowych wykorzystywane są wyłącznie dobre i wytrzymałe materiały. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie wizualizacjami. Oferujemy również możliwość wykonania indywidualnego projektu, zgodnego z życzeniem klienta. Chętnie pomożemy też w doborze mebli, oświetlenia oraz stylowych dodatków. Chcemy, aby każdy szybko poczuł się w naszych mieszkaniach jak u siebie w domu. Mieszkania pod klucz w Poznaniu to oferta skierowana do każdego. Zarówno single, pary, jak i rodziny z pewnością znajdą na jednym z naszych osiedli interesującą propozycję.