. . .
Godny uwagi samochód dostawczy

Samochody dostawcze to częsty widok nie tylko na polskich drogach. To właśnie one wykorzystywane są do transportu owoców, warzyw, pieczywa, mięsa itp. Wśród wielu rodzajów aut dostawczych na uwagę zasługuje na pewno Iveco Daily. Obecnie jest to jeden z lepszych samochodów tego typu. Dlaczego Iveco Daily to naprawdę dobry wybór?

Nowoczesny samochód dostawczy

Iveco Daily to nowoczesny samochód dostawczy, który idealnie wpisuje się w nawet najbardziej wygórowane wymagania. Fabryczna zabudowa i ramowa konstrukcja sprawiają, że Iveco dostawcze świetnie sprawdza się nawet w naprawdę trudnych warunkach. Jest to niezwykle wytrzymały samochód dostawczy, a możliwość konfiguracji tylnej osi sprawia, że bez trudu można go dopasować do indywidualnych wymagań.

Rozwiązania zastosowane w Iveco

Iveco dostawcze – zarówno Iveco chłodnia jak i Iveco kontener – to samochód zwracający uwagę wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Tym, co zasługuje na uwagę jest bez wątpienia automatyczna skrzynia biegów z ośmiobiegową przekładnią. Jest to rozwiązanie przekładające się istotnie na optymalizację stylu jazdy. Ważne podzespoły są dzięki temu chronione przed nadmiernym zużyciem. Wiąże się to ze zmniejszeniem zużycia paliwa, a także wszystkich płynów eksploatacyjnych.

Iveco Daily to samochód dostawczy, który polecić można bez żadnych obaw. Iveco dostawcze sprawdza się świetnie i wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. To auto z górnej półki, które posłuży naprawdę bardzo długo.