. . .
Samochody dostawcze od Iveco

Włoskie samochody marki Iveco są niezwykle popularne na całym świecie. To doskonałe pojazdy dostawcze i lekkie samochody ciężarowe, które dzięki swojej różnorodności przydają się w wielu biznesach. 

Historia samochodów Iveco

Iveco to firma, która powstała w Turynie. Od początku swojego istnienia zaczęła pracować nad stworzeniem trzech rodzin modeli pojazdów. Jednym z nich był Iveco Daily, który szybko zyskał wielką popularność. Pierwszy samochód tego typu został wyprodukowany w 1978 roku.

Zastosowano w nim niespotykane dla innych, mniejszych samochodów dostawczych, rozwiązanie, które wprawdzie zwiększyło jego masę, ale sprawiło też, że Iveco Daily był sztywniejszy i bardziej wytrzymały. Przez lata powstawały jego kolejne, coraz doskonalsze wersje wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania. Obecnie od 2014 produkowana jest już czwarta generacja, a firma Iveco ma swoje fabryki w wielu różnych krajach.

Zalety pojazdów Iveco

Ogromną zaletą jest duża różnorodność samochodów Iveco Daily, co pozwala wybrać, taki, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika. Pojazdy te można wykorzystywać w różnych celach. W ofercie są np. Iveco dostawcze, Iveco chłodnia, czy Iveco kontener. Jeśli planujesz zakup samochodu Iveco, warto zajrzeć na stronę internetową. Znajdziemy tam pojazdy o wadze od 3,3 do 7 ton. Wszystkie samochody Iveco Daily mają komfortowo wyposażone, wygodne wnętrze. Nie tylko są one solidne i wytrzymałe, ale także oszczędne i przyjazne dla środowiska.