. . .
Dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce?

Dąbrówka to miejscowość położona w gminie Dopiewo. Jeszcze do niedawna była typową rolniczą wsią, dzisiaj staje się miejscowością, do której bardzo chętnie przeprowadzają się mieszkańcy Poznania, których zmęczyło życie w wielkim mieście. Dlaczego to właśnie ta miejscowość cieszy się popularnością?

Domy w otoczeniu zieleni

Dąbrówka jest naprawdę miejscem, w którym warto zamieszkać. Plusem miejscowości jest zieleń: bardzo blisko z niej do lasu, jest także park. Do tego Dąbrówka ma bardzo dobre połączenie z Poznaniem. Kupując domy Dąbrówka można być pewny, że dojazd do centrum Poznania zajmie około 15 minut. Z Dąbrówki do Poznania można dostać się nie tylko własnym samochodem, ale także podmiejskim pociągiem. Domy Dąbrówka zostały zaprojektowane bardzo funkcjonalnie. Wszystkie pomieszczenia są więc bardzo wygodne. Domy Dąbrówka wyróżniają się bardzo jasnymi pokojami, ale ich największym plusem są własne ogródki.

Dąbrówka: jakie jeszcze ma atuty?

Coraz więcej osób podejmuje decyzję o tym, aby wyprowadzić się z dużego miasta. Jednocześnie na swoje nowe miejsce do życia wybierają miejscowości, które zapewniają bardzo szybki dostęp do miejskich atrakcji: kawiarni, restauracji, kin i teatrów. Dąbrówka jest w stanie spełnić oczekiwania zarówno tych, którzy chcą mieszkać w otoczeniu zieleni i oddychać czystym powietrzem, jak i tych, którzy w mieście czują się najlepiej. Plusem Dąbrówki jest to, że stała się małym miasteczkiem, w którym jest bardzo bogata lokalna infrastruktura: przedszkola, szkoła, sklepy, przychodnia.