. . .
Wysyłka towarów z Chin i do Chin

Transakcje handlowe z chińskimi firmami prowadzi bardzo wiele polskich firm. Także osoby prywatne coraz częściej interesuje import z Chin. Paczki do Chin można wysyłać korzystając z różnych form transportu. Najbardziej opłacalny jest import z Chin za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Jak szybko otrzymamy importowany towar z chin?

Import z Chin z pomocą firmy kurierskiej to najlepszy sposób na to, aby zakupiony w Chinach towar szybko trafił do Polski. Import towarów z Chin dzięki firmie kurierskiej odbywa się wyjątkowo szybko. Paczka do adresata powinna trafić najpóźniej w ciągu czterech dni roboczych. Warto pamiętać, że importów towarów z Chin podlega odprawie celnej. Dlatego też osoby, które interesuje import towarów z Chin muszą pamiętać przed nadaniem przesyłki o przygotowaniu odpowiednich dokumentów.

Jakie są koszty importu z Chin?

Przesyłki międzynarodowe to oferta każdej dobrej firmy kurierskiej. Za przesyłki międzynarodowe trzeba oczywiście zapłacić więcej niż za krajowe. Koszt przesyłki zależy od jej gabarytów. Przesyłki międzynarodowe docierają jednak do adresata szybko i w nienaruszonym stanie.

Jak wygląda import z Chin krok po kroku? Pierwszy krok to zapakowanie przesyłki i wybranie firmy kurierskiej. Przesyłkę można nadać osobiście w siedzibie wybranej firmy kurierskiej. Przesyłka może też zostać odebrana przez kuriera. Osoby, które interesuje import z Chin krok po kroku powinny wiedzieć, że przesyłkę z Chin mogą śledzić. Trzeba jednak poprosić chińskiego nadawcę o tracking number.