. . .
Urząd Marszałkowski - Marka Wielkopolska

Branding marki ma za zadanie utrwalić pozytywny wizerunek nie tylko oferowanych przez nią produktów, ale również jej samej. Budowanie marki to proces wymagający specjalistycznej wiedzy oraz sporej dawki kreatywności. Pracownicy agencji kreatywnej warszawa  posiadają jedno, jak i drugie.

Dobre budowanie marki

Jako agencja kreatywna warszawa mieliśmy zaszczyt współpracować z dużymi firmami. Podobnie jak wszystkie nasze zlecenia, potraktowaliśmy to zadanie kompleksowo. Zadowolenie klienta zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu. Jednym z najważniejszych zadań w ramach tej współpracy stało się  zaprojektowanie nowego logo województwa Wielkopolskiego. Stworzyliśmy również dumnie brzmiące hasło, które dzięki nam będzie kojarzone z tym regionem.

Identyfikacja wizualna

Ludzie są wzrokowcami, dlatego dobre budowanie marki powinno opierać się o starannie przygotowane projekty graficzne. To właśnie logo będzie pierwszą rzeczą, która kojarzona będzie z daną marką oraz jej zaletami. Podczas pracy przy projekcie postawiliśmy na minimalizm. Styl ten doskonale wpisuje się w panujące współcześnie trendy graficzne. Zaprojektowane przez agencja kreatywna, czyli przez z nas logo, dzięki swojej formie, jednoznacznie kojarzy się z Polską  Element strzałki w prawym, górnym rogu nawiązuje do wzrostu, rozwoju i działania. Dodatkowo czerwony kolor, który wykorzystaliśmy, nawiązuje do barwy herbu województwa. Jeden symbol, a tak wiele skojarzeń i znaczeń!

Chwytliwe hasło reklamowe

Elementem brandingu marki jest stworzenie odpowiedniego hasła reklamowego. To ono, w połączeniu z graficznym logiem sprawi, że dana marka będzie lepiej rozpoznawalna. Slogan tego typu powinien:

  • być krótki,
  • dobrze zapadać w pamięć,
  • budzić pozytywne skojarzenia.

Wszystkie te zasady udało się nam spełnić w haśle  “Moc możliwości”. Jego pierwszy człon odnosi się do siły, jaka drzemie w naszym województwie, drugi do perspektyw, jakie Wielkopolska roztacza przed swoimi mieszkańcami. To umiejętne połączenie dwóch słów doskonale oddaje charakter regionu, w którym mieszkamy. Dzięki nam Marka będzie kojarzona z produktami i usługami wyróżniającymi się na tle innych wysoką jakością. Sam region będzie natomiast jawił się jako ten, którego mieszkańcy mają przed sobą wiele możliwości.

Branding marki i rozpoznawalność idei

W naszej pracy zawsze dokładamy wszelkich starań aby stworzyć niepowtarzalne projekty graficzne i oryginalne hasła, dzięki którym każda marka może stać się znana i dobrze postrzegana.