. . .
Mieszkanie od dewelopera

Kupowanie nieruchomości jest jednym z etapów, przez które przechodzi większość z nas. Do naszej dyspozycji są mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego. Większość kupujących woli jednak inwestować w mieszkania deweloperskie.

Zalety mieszkania od dewelopera

Przede wszystkim mieszkania od dewelopera mają jasną historię prawną. Możesz być pewien, że spadkobierca lub nieznajoma osoba nie zgłosi się do nas z roszczeniem dotyczącym mieszkania. Deweloper Poznań buduje bowiem nowe mieszkania Poznań od początku pod własnym szyldem. Warunki mieszkaniowe w każdym przypadku będą znacznie lepsze niż przy zakupie podobnej opcji na rynku wtórnym.

Nowa instalacja hydrauliczna, nowoczesne materiały, jakich użyje deweloper Poznań – wszystko to sprawi, że mieszkania przez długi czas nie będzie wymagało żadnych inwestycji. Co więcej, często deweloper Poznań oferuje nam kilka opcji planowania, dlatego możliwość wyboru metody organizacji przestrzeni w mieszkaniu jest kolejną zaletą tej metody zakupu domu.

Lokalizacja i warunki zabudowy

Dziś coraz częściej można zobaczyć oferty deweloperów dotyczące sprzedaży mieszkań w obszarach elitarnych lub w obszarach z rozwiniętą infrastrukturą. Sklepy, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, kawiarnie, restauracje – te i inne instytucje będą w pobliżu, dzięki czemu mieszkanie w takim apartamencie będzie bardzo wygodne.

Sumienny deweloper zawsze eliminuje braki zidentyfikowane przez nabywcę mieszkania, jeśli fakt ten znajduje odzwierciedlenie w umowie. Nie musimy się obawiać, że nasze nowe mieszkanie będzie wymagało natychmiastowych napraw.