. . .
Masturbatory dla mężczyzn: dostępne w każdym sex shopie

O wibratorach dla kobiet napisano mnóstwo artykułów; masturbatory męskie są trochę tematem tabu. Bardzo mało miejsca poświęca się bowiem masturbacji w męskim wydaniu. Okazuje się jednak, że masturbatory męskie nie tylko są dostępne w każdym sklepie z zabawkami erotycznymi, to jeszcze producenci zadbali o to, aby masturbatory męskie były bardzo różnorodne.

Jakie są propozycje sprzedawców?

Masturbatory dla mężczyzn to bardzo szeroki wybór produktów zaprojektowanych tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających mężczyzn. Masturbatory dla mężczyzn to między innymi zabawki, które bardzo mocno nawiązują do kobiecej anatomii. Masturbatory dla mężczyzn idealnie odzwierciedlające wygląd kobiecej pochwy nie muszą jednak przypaść do gustu wszystkim panom. Są więc także bardzo dyskretne masturbatory dla panów, które mają naprawdę kształty dalekie od kobiecej waginy; masturbatory dla panów, które mają kształt latarki mogą okazać się świetnym pomysłem na oryginalny upominek. Masturbatory dla panów dostępne są w bardzo różnych, często zaskakujących kolorach.

Materiały na męskie zabawki erotyczne

Jeśli chodzi o materiały wykorzystywane do produkcji zabawek erotycznych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, to dzisiaj coraz częściej wykorzystywany jest silikon medyczny. Utrzymanie w czystości masturbatora wykonanego z silikonu medycznego jest bardzo proste. Jest to też jeden z bardziej bezpiecznych materiałów.

Więcej o męskich masturbatorach można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.