. . .
Jak w pomysłowy sposób podać piwo gościom?

Piwo pije się przy okazji wielu wydarzeń: urodziny, impreza, oglądanie meczu, wieczór ze znajomymi itd. Dystrybutor do piwa to raptem jedna z niecodziennych propozycji, która nie tylko jest praktyczna, ale i z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem gości i uczestników danej imprezy. Jak jeszcze można ich zaskoczyć? Zapoznaj się z niniejszym tekstem i sam odpowiedz sobie na to pytanie. 

Poręczny dozownik do piwa 

Domowy dystrybutor do piwa to gadżet, którego zazdrości każdy mężczyzna mężczyźnie. Jest on bardzo prosty w użyciu. W jego wnętrzu zmieści się aż 3,5 litra danej substancji, a specjalny pojemnik na lód utrzyma jej niską temperaturę i to bez rozcieńczania.

Usytuowany wysoko kranik umożliwia podsunięcie pod niego pustego kufla, co tylko ułatwia jego napełnianie. Taki dystrybutor do piwa sprawdzi się również w przypadku innych napoi zarówno procentowych, jak i bezalkoholowych. Dzięki swojemu designowi dobrze prezentuje się na stole przy okazji różnych wydarzeń.

Naczynia schładzające alkohol

Schładzający alkohol dystrybutor do piwa nie jest jedynym sposobem na to, jak zachwycić swoich gości. Jeżeli chce się być oryginalnym, warto również zdecydować się na kieliszki, kufle, szklanki, które skutecznie utrzymują niską temperaturę, znajdujących się w nich napojów. Ich działanie jest bardzo proste.

Specjalnie przystosowane do tego naczynia wystarczy na jakiś czas umieścić w zamrażarce do momentu, aż znajdująca się między ich ściankami substancja zamarznie. Gdy tak się stanie, są one wtedy gotowe do użycia. Jest to idealne rozwiązanie, zwłaszcza podczas upalnych dni.