. . .
Gadżety, których nie może zabraknąć na imprezie

Spotkania ze znajomymi zawsze należą do tych okazji, podczas których można wypić procentowe napoje. Dystrybutor do piwa, paczka chipsów, przekąski oraz odpowiednie towarzystwo to gwarancja udanego wieczoru. Każdą jednak imprezę można w pewien sposób urozmaicić i zadziwić gości. Z niniejszego tekstu dowiesz się, na jakie gadżety warto postawić, jeżeli chce się uniknąć licznych butelek oraz puszek, rozstawionych po różnych kątach w mieszkaniu. 

Domowe podajniki do alkoholu 

Na każdej większej, jak i mniejszej imprezie, stanowią one bardzo duże urozmaicenie oraz atrakcję. Domowy dystrybutor do piwa pomieścić może około 3,5 litrów napoju, który regularnie można uzupełniać oraz schładzać bez obawy o to, że zostanie on rozcieńczony.

Dzięki temu, że zamontowany w nim kranik usytuowany jest na dogodnej wysokości, nie musi stać on na skraju mebla, ale i na jego środku – nawet w takim ustawieniu bez problemu można wsunąć pod niego pusty kufel i szybko go napełnić. 

Nie ma jak imprezowa gaśnica 

To kolejny sprawdzony sposób na wyeliminowanie niepotrzebnych butelek oraz puszek. Podobnie jak dystrybutor piwa można do niej wlać nawet do 1,5 litra napoju, który następnie rozlewa się za pomocą wygodnego wężyka. Dzięki temu, że całość jest zamknięta, nie ma mowy o przypadkowym rozlaniu. Cały gadżet również prezentuje się okazale i z pewnością pozwoli ugasić pragnienie wszystkich gości.

Pora zajechać na stację 

Dystrybutor do piwa to niezaprzeczalnie gadżet, którego nie może zabraknąć podczas każdej imprezy. Idealnym dla niego uzupełnieniem będzie jednak kolejny dozownik, swoim designem przypominający małą stację paliw. Dla odmiany można do niego nalać znacznie mocniejszego alkoholu. Rozlewa się go następnie za pomocą wygodnego wężyka. Całość z pewnością zrobi wrażenie na niejednym gościu.