. . .
Domowe podajniki alkoholu - jak urozmaicić każdą imprezę

Spotkania towarzyskie w domu z grupą najlepszych przyjaciół to okazja do tego, by przy rozmowach wypić jakiś alkohol. Dystrybutor do piwa to z pewnością gadżet, który pozwoli wyeliminować nadmiar butelek, czy też puszek. Nie tylko prezentuje się okazale, ale i też stanowi pewnego rodzaju urozmaicenie. Bo kto na co dzień może postawić na stoliku, czy też blacie domowy dystrybutor do piwa? Przekonaj się, jakie jeszcze wiążą się z nim korzyści. 

Funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie dystrybutory do piwa 

Mogący pomieścić ok. 3,5 litra płynu dystrybutor do piwa z pewnością należy do najbardziej funkcjonalnych gadżetów. Oprócz dedykowanego alkoholu ze spokojem można wlać do niego każdy inny, dowolny napój. Jest to idealne rozwiązanie zarówno na wieczorne spotkanie ze znajomymi podczas meczu, jak i na urodziny, czy też wieczór kawalerski.

Dzięki temu, że jest niewielki, to można go spokojnie przenosić i stawiać w dogodnym miejscu, np. w kuchni, czy też salonie. 

Różne kształty i zastosowanie 

Domowy dystrybutor do piwa, a może wizualnie atrakcyjny, przypominający stację do tankowania podajnik do alkoholu? Jest to świetny prezent zarówno dla mężczyzny, który lubi umówić się ze znajomymi na oglądanie meczu w telewizji, jak i dla kobiety, spotykającej się co jakiś czas z koleżankami np. na schłodzone mojito. Dystrybutor do piwa to również prosta obsługa. Dzięki funkcjonalnemu kranikowi można z wielką precyzją dozować nalewany napój. Usytuowany jest on na takiej wysokości, że z łatwością można ustawić pod nim kufel.