. . .
Dlaczego warto wybrać kryształowy żyrandol?

Oświetlenie to niezbędny element wyposażenia każdego wnętrza. Pomysłowo dobrane lampy spełnią nie tylko swoją podstawową funkcję czyli oświetlą wnętrze, ale także będą jego ozdobą. W roli efektywnej lampy wiszącej doskonale sprawdzi się żyrandol kryształowy.

Daje światło i zdobi wnętrze

Podziwiane w pałacowych wnętrzach żyrandole stały się inspiracją dla współczesnych projektantów. Żyrandol kryształowy może nawiązywać stylem do tych z pałaców, ale nie koniecznie. Do każdego jednak wnętrza żyrandol kryształowy wprowadzi wiele ciepła. Stanie się on dekoracją stylową i elegancką. Kryształki do produkcji żyrandoli nie koniecznie muszą być tylko przezroczyste; żyrandol z kryształkami kolorowymi idealnie pasuje do wnętrz w stylu orientalnym lub boho. Skromny żyrandol z kryształkami będzie idealnym uzupełnieniem klasycznej aranżacji wnętrza.

Nie tylko w stylu retro

Kryształowe żyrandole nie są zarezerwowane dla klasycznie urządzonych wnętrz. Sklepy proponują nam również żyrandole kryształowe nowoczesne. Żyrandole kryształowe nowoczesne nadadzą wyjątkowego charakteru nowocześnie urządzonych wnętrzom. Decydując się na żyrandole kryształowe nowoczesne pamiętajmy, że ich gabaryty są bardzo różne. Do dużych, przestronnych wnętrz najlepiej pasuje żyrandol, który zdobi mnóstwo różniących się wielkością kryształków zawieszonych na nitkach o różnej długości. Kryształowy żyrandol w zależności od dizajnu pasuje do wnętrz nowoczesnych i retro. Więcej o tych żyrandolach przeczytać można w naszym poprzednim artykule.