. . .
kulki rozkoszy

Kulki gejszy wywodzą się z Japonii. Nazwa wskazuje, że wymyślone zostały przez gejsze. Są kojarzone głównie z erotyczną zabawką. Okazuje się jednak, że jednym z zadań, do których kulki idealnie się nadają jest ćwiczenie mięśni Kegla.

Kulki gejszy: dlaczego warto je kupić?

Kulki gejszy dopochwowe powinny kupić już młode dziewczyny. Używając ich na co dzień wzmocnią mięśnie dnia miednicy, co w przyszłości zaprocentuje łatwiejszym i krótszym przebiegiem porodu. Do tego pomagają one zapobiegać wielu typowo kobiecym chorobom takim, jak wysiłkowe nietrzymanie moczu. Oczywiście korzyści z korzystania z kulek gejszy można odnieść także w sypialni. Silne mięśnie Kegla przełożą się bowiem na bardziej silny orgazm. Do tego kobieta będzie mogła doprowadzić mężczyznę do orgazmu jedynie za pomocą skurczów waginy. Tak zwany pocałunek singapurski możliwy jest tylko dzięki silnym mięśniom Kegla.

Kulki gejszy: czym są?

Kulki gejszy mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu. Najczęściej na ten gadżet składają się dwie kulki połączone mocnym sznureczkiem. Każda z nich zawiera w środku mniejsze kuleczki, które podczas ruchów ciała obijają się o ścianki tych większych powodując drgania i wibracje. Stymulują więc łechtaczkę i pochwę. Są wykonane z materiałów, które nie wywołują alergii, są także łatwe do utrzymania w czystości. Można je kupić w różnych rozmiarach.