. . .
Dąbrówka: idealna lokalizacja dla tych, którzy chcą zamieszkać poza miastem

Dąbrówka w gminie Dopiewo zmieniła swój charakter. Nie jest już typową wsią, ale przedmieściem Poznania. Deweloperzy bardzo chętnie budują domy w Dąbrówce, które bardzo szybko znajdują nabywców. 

Jak się mieszka w nowych domach?

Domy w Dąbrówce mają mnóstwo atutów. Jednym z nich z pewnością jest zieleń. Domy w Dąbrówce otoczone są zielenią z każdej strony. Samo osiedle, na którym zbudowane zostały domy pod Poznaniem jest pełne zadbanych skwerów, a miejscowość sąsiaduje z lasem. Domy pod Poznaniem mają także inne atuty. Atutem, który mają domy pod Poznaniem jest między innymi możliwość szybkiego dojechania do centrum miasta. Przydomowy ogródek, który mogą urządzić wszyscy, którzy kupią dom w okolicy Poznania to kolejny, bardzo znaczący atut. Dom w okolicy Poznania z uwagi na bliskość terenów rekreacyjnych bardzo chętnie kupują młode osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Chętnie dom w okolicy Poznania kupują także młode rodziny z dziećmi; zachętą jest w tym przypadku nowoczesny plac zabaw i przedszkole. 

Atuty samych domów

Przestrzeń każdego z nowych domów oferowanych na sprzedaż przez dewelopera została zaprojektowana bardzo funkcjonalnie i nowocześnie. Nie ma w nich przestrzeni, której lokatorzy nie mogą wykorzystać. Wszystkie pomieszczenia w domu są bardzo dobrze rozplanowane, dzięki temu mieszkańcom będzie się w nich mieszkać bardzo wygodnie.

Wszystkich, który zainteresował temat domów budowanych przez dewelopera w Dąbrówce zachęcamy do lektury naszego innego tekstu, w którym szerzej piszemy o tym, dlaczego warto tam zamieszkać.