. . .
Akcesoria elektryczne od najlepszych producentów

Dobrze zaopatrzony sklep elektryczny to odpowiednie miejsce nie tylko dla profesjonalistów, ale również klientów indywidualnych, wykonujących drobne prace w domu. W ABC Elektro znajdziesz osprzęt elektryczny oraz niezbędne elementy automatyki przemysłowej. Jako hurtownia elektryczna zapewniamy rozbudowany asortyment najlepszych marek, dzięki czemu zawsze masz pewność, że na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Oprócz tego możesz liczyć na atrakcyjne warunki płatności, dostosowane do potrzeb klienta.

Niezawodny sklep elektryczny

Sprawna obsługa klienta, szybka realizacja zamówień, dostępność wyszukiwanych produktów – ABC Elektro to hurtownia elektryczna online, która spełnia kryteria dobrego sklepu. Utrzymujemy konkurencyjne ceny na akcesoria elektryczne do domu, dzięki wypracowanym przez lata kontaktom z dostawcami i długiej obecności w branży. W samej ofercie znajdują się natomiast:

  • przepusty kablowe,
  • zabezpieczenia elektryczne,
  • sygnalizatory i kolumny LED,
  • czujniki czadu, gazu, dymu i ruchu,
  • narzędzia i mierniki,
  • aparatura elektryczna i modułowa.

Zapewniamy znacznie większy wybór, dzięki czemu możesz zrobić zakupy w internetowym sklepie elektrycznym bez obaw, że zabraknie jakiegoś produktu czy akcesoriów. Stawiamy na renomowanych producentów, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Jako sklep elektryczny online zapewniamy również szybką dostawę na terenie całego kraju oraz sprawny kontakt z obsługą, która rozwiązuje ewentualne problemy czy wątpliwości.